Ukradł koszulkę z galerii i chciał sprzedać ją... policjantowi

Data dodania: 2019-07-03 11:30:36, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Ukradł koszulkę z galerii i chciał sprzedać ją... policjantowi
Zdjęcie ilustracyjne

Do nietypowej interwencji doszło na parkingu przy al. Sikorskiego w Olsztynie. Policjanta po służbie zaczepił młody mężczyzna, który chciał mu sprzedać... kradzioną koszulkę. Funkcjonariusz na miejsce wezwał patrol.

Kom. Arkadiusz Wróbel, policjant z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wracał z pracy do domu. W pewnym momencie zaczepił go młody mężczyzna, który chciał sprzedać za pół ceny koszulkę o wartości 150 zł. Jednak funkcjonariusz zauważył, że na ubraniu znajduje się sklepowe zabezpieczenie, więc domyślił się, że koszulka została skradziona.

Stróż prawa zaprowadził 25-latka do pomieszczenia ochroniarzy w galerii handlowej i wezwał patrol policji. Okazało się, że zatrzymany jest mieszkańcem Warszawy i zaledwie dwa dni wcześniej opuścił zakład karny. Mężczyzna został ukarany wysokim mandatem karnym.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.