Tylko w jednym miesiącu strażnicy zatrzymali 28 osób poszukiwanych przez sąd

Data dodania: 2019-06-06 14:20:28, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Tylko w jednym miesiącu strażnicy zatrzymali 28 osób poszukiwanych przez sąd
Fot. W-MOSG

Warmińsko-mazurscy strażnicy graniczni tylko w trakcie jednego miesiąca zatrzymali aż 28 osób poszukiwanych przez polski wymiar sprawiedliwości. Wśród zatrzymanych byli zarówno Polacy, jak i obcokrajowcy.

Tylko w ciągu maja funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali podczas kontroli aż 28 osób poszukiwanych przez polski wymiar sprawiedliwości. Rozesłano za nimi listy gończe za nieuregulowanie kary grzywny na łączną kwotę niemal 53 tys. zł.

Strażnicy zatrzymali 16 Polaków, 11 Rosjan i jednego Armeńczyka. Wszyscy po zapłaceniu kary mogli ruszyć w dalszą podróż.

Od początku roku funkcjonariusze łącznie zatrzymali 132 osoby. Kara grzywny, za jaką byli poszukiwani, łącznie wyniosła 252 tys. zł. 122 osoby skorzystały z możliwości spłaty kary, a tylko 10 z nich nie uregulowało grzywny.

Źródło: własne/W-MOSG

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.