Turysta ze Śląska potrzebował nowych rzeczy na plażę, więc je ukradł

Data dodania: 2019-07-15 18:00:00, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Turysta ze Śląska potrzebował nowych rzeczy na plażę, więc je ukradł
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Pixabay.com

Turysta z Wodzisławia Śląskiego wkrótce odpowie za kradzież rozbójniczą. Mężczyzna uznał, że potrzebuje nowych rzeczy na plażę, w związku z tym postanowił je ukraść z jednego z marketów.

Do zdarzenia doszło w piątek, 12 lipca. Pewien turysta z Wodzisławia Śląskiego stwierdził, że potrzebuje nowych rzeczy na plażę. W związku z tym poszedł do jednego z marketów, przymierzył buty i koszulkę, zabrał też ze sobą piłkę plażową oraz dwie pary okularów przeciwsłonecznych. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że 31-latek za te rzeczy nie zamierzał zapłacić.

Mężczyzna, wychodząc ze sklepu, został zauważony przez ochroniarza, który próbował go zatrzymać przed budynkiem. Między nimi doszło do szarpaniny, podczas której turysta uderzył pracownika ochrony w twarz. Przechodnie pomogli złapać złodzieja, którego patrol policji zabrał do aresztu.

Okazało się, że 31-latek był pijany. Przyznał, że wypił cztery piwa. Mężczyzna wkrótce odpowie za kradzież rozbójniczą, zastosowano wobec niego kradzież rozbójniczą. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.