''Turbokozak'' w Olsztynie. Na murawie olsztyńskiego stadionu – Joanna Jędrzejczyk

Data dodania: 2019-03-07 09:53:10, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
''Turbokozak'' w Olsztynie. Na murawie olsztyńskiego stadionu – Joanna Jędrzejczyk
Fot. UM Olsztyna

Dziennikarze stacji Canal+Sport odwiedzili Olsztyn, gdzie powstawał kolejny odcinek programu rozrywkowego ''Turbokozak''. W roli głównej, na murawie stadionu miejskiego stolicy Warmii i Mazur, wystąpiła zawodniczka MMA i była mistrzyni UFC, Joanna Jędrzejczyk.

Ekipa ''Turbokozaka'' telewizji CANAL+Sport - dziennikarz Bartosz Ignacik wraz z Grzegorzem „Gaborem” Jędrzejewskim - w miniony wtorek, 5 marca, odwiedziła Olsztyn.

W roli głównej wystąpiła Joanna Jędrzejczyk, olsztyńska zawodniczka MMA, była mistrzyni UFC. Formuła programu zakłada, że goście - najczęściej są to piłkarze grający w klubach Ekstraklasy - muszą pokazać swoje umiejętności sportowe w konkurencjach wymyślonych przez twórców programu. Nie inaczej było w przypadku olsztyńskiej fighterki. Asia musiała między innymi trafić piłką do bramki, mając zawiązane oczy.

Jak spisała się na boisku? Przekonamy się w niedzielę o godzinie 20:00 w programie Liga+Extra na antenie Canal+Sport.

Czy Joanna Jedrzejczyk zostanie TurboKozakiem w programie Turbokozak O tym przekonamy się już w niedzielę...

Opublikowany przez Miasto Olsztyn Środa, 6 marca 2019

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.