Trzymał w domu 17 donic konopi. Tłumaczył, że to... na własny użytek

Data dodania: 2018-06-14 11:48:26, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Trzymał w domu 17 donic konopi. Tłumaczył, że to... na własny użytek
Fot. KMP Olsztyn

Policjanci z Olsztyna ustalili, że na terenie kompleksu leśnego na Starym Dworze może znajdować się nielegalna hodowla konopi indyjskich. Funkcjonariusze znaleźli tam 17 donic z nielegalną rośliną. 23-latek tłumaczył, że marihuanę hoduje na własny użytek. Mężczyzna trafił do aresztu.

Olsztyńscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że podejrzana plantacja konopi indyjskich znajduje się na terenie kompleksu leśnego na Starym Dworze. Po przyjeździe na miejsce na plantacji zastali 23-latka, który doglądał rośliny rosnące w siedemnastu donicach. Na widok funkcjonariuszy młody mężczyzna zaczął uciekać. Jednak po krótkim czasie został zatrzymany.

Mieszkaniec Olsztyna tłumaczył stróżom prawa, że nielegalne rośliny hodował dla własnego użytku. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu. Za uprawę konopi indyjskich grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Ryszard Ochódzki 2018-06-14 17:30:11
    Pewnie że na własny użytek - do wypalenia i do sprzedaży, z której kasa miała iść do niego, czyli ewidentnie na własny użytek...
    Odpowiedz Oceń: 4 3 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.