Trwa 4. edycja Olsztyn Green Festival [DUŻO ZDJĘĆ]

Ostatnia aktualizacja 2017-08-12 20:14:46, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Trwa 4. edycja Olsztyn Green Festival [DUŻO ZDJĘĆ]
Na scenie zespół Łąki Łan podczas Olsztyn Green Festival
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel w Olsztynie rozpoczęło się największe wydarzenie muzyczne olsztyńskiego lata - Olsztyn Green Festival. Przez dwa dni na miejskiej plaży usłyszymy łącznie 31 artystów. Organizatorzy szacują, że imprezę odwiedzi blisko 10 tys. osób.

- Jest to czwarta edycja Olsztyn Green Festivalu - powiedział przed imprezą na konferencji prasowej Robert Kijak z Agory S.A, orgazatora festiwalu. - Podczas wydarzenia wystąpi 31 artystów na trzech scenach.

Wśród artystów są m.in. Natalia Przybysz, Łąki Łan, O.S.T.R, Paulina Przybysz, The Dumplings, Julia Pietrucha, Hey czy też Fisz emade Tworzywo.

- Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny możemy wspólnie organizować to wyjątkowe wydarzenie nad naszym pięknym jeziorem Ukiel - dodał z kolei prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. - Wykonawcy, którzy zostali przedstawieni, gwarantują nam wszystkim, zarówno mieszkańcom Olsztyna, jak i turystom, wyjątkową rozrywkę.

Prócz propozycji muzycznych przybyli goście będą mogli również skorzystać z muzycznego kina oraz czterech stref: eko, sportu, mody i kulinarnej.

Olsztyn Green Festival odbywa się już po raz czwarty. Organizatorzy spodziewają się około 10 tys. osób.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.