Trudne warunki na drogach regionu

Ostatnia aktualizacja 2017-08-10 14:59:38, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Trudne warunki na drogach regionu

Przez całą Polskę przetaczają się burze z intensywnymi opadami deszczu i gradu. Dlatego też kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność na drodze. Nadmierna prędkość i opady deszczu przyczyniły się już do dwóch poważnych wypadków w warmińsko-mazurskim.

Około godziny 8:30 na krajowej „siódemce” w pobliżu miejscowości Frąknowo doszło do poważnego zdarzenia  drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący w kierunku Gdańska kierowca forda mondeo w czasie intensywnych opadów deszczu stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Kierowca i pasażer nie odnieśli żadnych obrażeń. 20-latek został ukarany mandatem oraz punktami za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Ruch na tym odcinku drogi odbywał się bez żadnych utrudnień.    

Także dzisiaj około godziny 11:20 doszło do zdarzenia na drodze wojewódzkiej 507 między miejscowościami Lubomino - Karbowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki audi zjechał na pobocze i uderzył w drzewo, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i wpadł do rowu ponownie uderzając w drzewo. Kierujący jechał sam. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala MSWiA w Olsztynie. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze