Traveland rozgromiony

Data dodania: 2010-02-22 10:41:12, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Najwierniejsi kibice olsztyńskich szczypiornistów po cichu liczyli na cud. Niestety stało się tak jak przewidywano. Niepokonany zespół Bogdana Wenty na własnym parkiecie pokonał Traveland Społem Olsztyn 36:28.

Niedzielne spotkanie Travelandu z Vive Kielce zakończyło się takim wynikiem jaki był do przewidzenia. Olsztyńscy szczypiorniści starali się nie przynieść wstydu. Pierwszą połowę rozpoczęli bardzo dobrze, utrzymując remis do pierwszego kwadransa spotkania. Mistrzowie Polski nie pozostali w tej sytuacji na długo, sukcesywnie wyprowadzali przewagę, która utrzymała się przez resztę spotkania. Druga połowa  to seria błędów podopiecznych Krzysztofa Kisiela i kolejne bramki zdobywane przez zawodników Vive. Mimo starań Warmiaków zwycięstwo należało do Mistrzów Polski. Porażka Travelandu skutkuje jego spadkiem na 5 pozycję w tabeli.

27 lutego olsztyńscy szczypiorniści zmierzą się z AZS AWFiS Gdańsk. Miejmy nadzieję, że to spotkanie przerwie serię porażek naszego zespołu.


Traveland Społem Olsztyn - Vive Targi Kielce 28:36 (10:17)

Traveland Społem:
Wolański, Sokołowski - Boneczko 7, Bartczak 5, Kłosowski 4, Masiak 3, Urbanowicz 2, Kopyciński 2, Krawczyk 2, Malewski 2, Frelek 1, Ćwikliński, Zyśk, Szymkowiak.

Vive Targi: Cleverly, Kubiszewski - Jurasik 10, Stojković 7 (3), Rosiński 4, Knudsen 4, Konitz 3, Podsiadło 3, Jachlewski 2, Kuchczyński 1, Gliński 1, Żółtak 1, Tubić, Grabarczyk.Źródło: własne/travelandspolem.pl

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.