Imieniny: Anieli, Jana, Sykstusa
Data dodania: 2010-02-22 10:41

Iwona Starczewska

Traveland rozgromiony

Najwierniejsi kibice olsztyńskich szczypiornistów po cichu liczyli na cud. Niestety stało się tak jak przewidywano. Niepokonany zespół Bogdana Wenty na własnym parkiecie pokonał Traveland Społem Olsztyn 36:28.

Niedzielne spotkanie Travelandu z Vive Kielce zakończyło się takim wynikiem jaki był do przewidzenia. Olsztyńscy szczypiorniści starali się nie przynieść wstydu. Pierwszą połowę rozpoczęli bardzo dobrze, utrzymując remis do pierwszego kwadransa spotkania. Mistrzowie Polski nie pozostali w tej sytuacji na długo, sukcesywnie wyprowadzali przewagę, która utrzymała się przez resztę spotkania. Druga połowa  to seria błędów podopiecznych Krzysztofa Kisiela i kolejne bramki zdobywane przez zawodników Vive. Mimo starań Warmiaków zwycięstwo należało do Mistrzów Polski. Porażka Travelandu skutkuje jego spadkiem na 5 pozycję w tabeli.

27 lutego olsztyńscy szczypiorniści zmierzą się z AZS AWFiS Gdańsk. Miejmy nadzieję, że to spotkanie przerwie serię porażek naszego zespołu.

Traveland Społem Olsztyn - Vive Targi Kielce 28:36 (10:17)