Traveland powalczy z mistrzem!

Data dodania: 2009-10-22 09:28:52, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Już w tę sobotę, fanów piłki ręcznej czekają ogromne emocje. Olsztyńscy szczypiorniści zagrają u siebie z mistrzem Polski, Vive Kielce. Podczas meczu ekstraklasy, zbierane będą pieniądze do puszek na rzecz podopiecznego Fundacji Przyszłość dla Dzieci.


Na ten mecz, od dawna czekają olsztyńscy miłośnicy piłki ręcznej. Traveland Społem zagra w Hali Urania z zespołem europejskiej klasy. Vive Kielce zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Trenerem mistrza Polski jest szkoleniowiec reprezentacji Polski, Bogdan Wenta. To będzie bardzo trudny mecz dla olsztyńskiego zespołu. Spotkanie, na które na pewno przybędzie rzesza kibiców, to świetna okazja do zbiórki środków na rzecz chorego Rafałka. Podopieczny Fundacji "Przyszłość dla Dzieci", urodził się z porażeniem mózgowym, potrzebuje pieniędzy na rehabilitację. Podczas meczu, kibice mogą wylicytować koszulki Patryka Kuchczyńskiego i Mariusza Jurasika, zebrana suma zostanie przekazana na leczenie Rafałka.

Przyjdź, kibicuj, pomóż !!

Źródło: Własne/OS Traveland Społem

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.