Tragiczny wypadek. Zginął 40-latek

Data dodania: 2018-01-10 12:13:42, spk
Ostatnia aktualizacja 2018-01-10 18:23:07
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Tragiczny wypadek. Zginął 40-latek

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło na drodze W542 na wysokości miejscowości Wróble w gminie Gierzwałd. W wyniku zderzenia dwóch aut zginął 40-letni kierowca.

Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu tego zdarzenia, kierujący renault nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka volvo.

W wyniku zdarzenia 40-latek podróżujący renault zginął na miejscu. Drugi kierowca na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności i przyczyn tego tragicznego w skutkach wypadku.

Źródło: KWP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.