Tragiczny wypadek na ''siódemce''

Ostatnia aktualizacja 2017-07-17 10:22:39, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Tragiczny wypadek na ''siódemce''
Fot. OSP Olsztynek

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło na trasie Platyny-Rychnowo. Z wyniku czołowego zderzenia dwóch aut zginął 83-letni kierowca.  

Do zdarzenia doszło w miniony weekend na krajowej ''siódemce'' na odcinku Platyny-Rychnowo. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji 83-latek jadący osobówką nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka fordem.

W wyniku zderzenia kierujący renault zginął na miejscu.

Fordem podróżowało 5 osób, w tym dwójka dzieci w wieku 5 i 8 lat. Na szczęście obrażenia nie zagrażają ich życiu.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację. Oba pojazdy zostały zabezpieczone do sprawy. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • goscwr 2017-07-17 14:59:31
    Osoby podróżujące fordem lub ich rodzinę bardzo proszę o kontakt a-banacka@o2.pl
    Odpowiedz Oceń: 0 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.