Tragiczny weekend na drogach regionu

Data dodania: 2010-04-12 07:49:36, Natalia
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 527, niedaleko Jonkowa. W jego wyniku zginęły dwie młode osoby, a jeden z pasażerów trafił do szpitala.

W sobotni wieczór, około godziny 22.30, olsztyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym niedaleko Jonkowa. Na miejscu okazało się, że na prostym odcinku drogi mężczyzna, jadący samochodem osobowym marki peugeot 206, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył pojazdem w drzewo. Razem z 22-letnim kierowcą, autem podróżowały 2 inne osoby.

W wypadku zginął kierowca oraz jego 20-letnia siostra. Drugi z pasażerów, 21-letni mężczyzna trafił do szpitala. Na miejscu wypadku przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy teraz wyjaśniają wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

 Do wypadku doszło także na drodze krajowej nr 22, gdzie 24-letni kierowca podróżujący  volkswagenem zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w drzewo. Poszkodowany kierowca został karetką przewieziony do szpitala. Elbląscy policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Źródło: Własne/KWP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.