Tragedia w Gdańsku. KOD organizuje w Olsztynie wiec przeciwko nienawiści i przemocy

Data dodania: 2019-01-13 23:31:53, kru
Ostatnia aktualizacja 2019-01-14 08:01:07
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Tragedia w Gdańsku. KOD organizuje w Olsztynie wiec przeciwko nienawiści i przemocy
Działacze KOD-u zapraszają na wiec przeciwko nienawiści i przemocy

W związku z tragicznymi wydarzeniami jakie miały miejsce podczas finału WOŚP w Gdańsku, przedstawiciele Komitetu Obrony Demokracji zapowiadają na poniedziałek w Olsztynie wiec przeciwko nienawiści i przemocy.

Prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz, został ugodzony ostrym narzędziem podczas finału WOŚP. Zaatakował go mężczyzna, który wtargnął na scenę. Na miejscu włodażowi miasta natychmiast udzielono pierwszej pomocy. Po trwającej pół godziny reanimacji karetka zawiozła Adamowicza do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. Sprawca, 27-letni Stefan W., został zatrzymany przez policję.

Wobec tych tragicznych wydarzeń działacze Komitetu Obrony Demokracji zapowiadają na poniedziałek w Olsztynie milczący wiec aby wyrazić swój sprzeciw wobec nienawiści i przemocy, jak również okazać swoją solidarność z prezydentem Pawłem Adamowiczem i mieszkańcami Gdańska.

- Wszyscy, bez względu na poglądy. Bądźmy razem - mówią przedstawiciele KOD-u.

Wiec zaplanowany jest na godzinę 18 pod miejskim ratuszem.

Komentarze (18)

Dodaj swój komentarz

 • cheeriee 2019-01-17 09:41:42
  KOD organizujący wiec przeciwko nienawiści i przemocy to jak prostytutki protestujące przeciwko nierządowi...
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
 • Carbon 2019-01-17 01:34:21
  Nie wiem o jaką nienawiść chodzi.... chyba że o język debaty politycznej w ogóle. Co do śp. Pana Pawła Adamowicza (świeć Panie nad jego duszą), nic takiego nie miało miejsca. Ot zawiodło Państwo, gdyż pozwoliło choremu człowiekowi, nie chcącemu się leczyć, do tego z poważnymi problemami psychicznymi wyjść z więzienia (po skandalicznie krótkim wyroku za ciężkie przestępstwa), bez jakiegokolwiek nadzoru. Wszystko to zaś okraszone zostało całkowitą niekompetencją ochrony, zgubną oszczędnością oraz Policją, która była nie tam gdzie trzeba... I należy wyjaśnić, czy ktoś ponosi za to odpowiedzialność i go ukarać, a jeżeli zaś zawinił system, to go poprawić.
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • = 2019-01-14 22:49:44
  Ja tylko czekam aż w ramach doraźnej walki zaczną rysować serca kredą na chodnikach jak we Francji.Na pewno pomoże. A już inna bajka ,że wysłano rządowy czyli państwowy samolot do Londynu po żonę Adamowicza.Jakby sama nie mogła przylecieć.Do PL lata stamtąd samolot za samolotem.
  Odpowiedz Oceń: 6 0 Zgłoś treść
 • Jolawu 2019-01-14 12:44:04
  Proszę Państwa ukrywanie się pod anonimowymi wpisami i pisanie takie rzeczy to nie tylko brak przyzwoitości, ale okrutne barbarzyństwo. Uwaga do Admina. Smutne ze tyle nienawiści "nie zasłużyło" na państwa uwagę. Próby zgłoszenia postu kończą się wywalenie ze strony. Brawo GO:/ A do wszystkich: pamiętajcie słowa to początek najgorszych tragedii i mam nadzieje, ze te wypowiedzi to jedynie wyraz frustacji, a nie to co czujecie.
  Odpowiedz Oceń: 11 4 Zgłoś treść
 • anonymous 2019-01-14 09:11:13
  KOD organizuje wiece przeciwko nienawiści i przemocy myyhyymmmmm
  Odpowiedz Oceń: 12 3 Zgłoś treść
 • Krzysztoff 2019-01-14 08:50:30
  Mój sąsiad jest z KOD i dzisiaj mówił mojemu ojcu, że to będzie wiec przeciwko PIS i jego rządowi. To własnie typowy przedstawiciel KOD, który przy takiej tragedii upolitycznia swoje działania.
  Odpowiedz Oceń: 26 10 Zgłoś treść
 • Gigu 2019-01-14 08:39:30
  Możecie minusować ale to prawda Gdańsk zawsze był typowo bandyckim miastem. (Gang tygrysa etc.) I blokował gdzie mógł rozwój Olsztyna, teraz karty się odwróciła bo jest S7 a będzie też S5 więc to Olsztyn ma DUŻO lepsze logistycznie położenie - po 200km Bydgoszcz , Toruń, Warszawa , Gdańsk i Suwałki...
  Odpowiedz Oceń: 11 1 Zgłoś treść
 • Sławek11 2019-01-14 07:43:40
  Przestańcie już pluć tym jadem . Trzeba być inwalidą umysłowym aby komuś życzyć śmierci .
  Odpowiedz Oceń: 17 6 Zgłoś treść
 • Szok 2019-01-14 01:17:39
  Gdańsk to miasto bandytów i bandziorów! Olsztyn jest dużo bezpieczniejszy.
  Odpowiedz Oceń: 19 6 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.