Ma problemy z mową, nie ma dokumentów. Rozpoznajesz go? [AKTUALIZACJA]

Data dodania: 2019-01-11 15:20:09, mjs
Ostatnia aktualizacja 2019-01-12 12:14:24
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Ma problemy z mową, nie ma dokumentów. Rozpoznajesz go? [AKTUALIZACJA]
Fot. KMP Olsztyn/Twitter

Olsztyńscy policjanci próbują ustalić dane mężczyzny, który na początku roku trafił do szpitala bez dokumentów. Pacjent ma problemy z mówieniem i pisaniem. Aby ustalić jego dane niezbędna jest pomoc mieszkańców regionu.

Niezidentyfikowany mężczyzna trafił do szpitala w Olsztynie 2 stycznia. Został on przywieziony z ul. Żołnierskiej. Pacjent ma problemy z mówieniem i pisaniem. Sprawę komplikuje również fakt, że mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów.

Dlatego funkcjonariusze po raz kolejny zwracają się o pomoc do mieszkańców regionu. Każdy, kto rozpozna mężczyznę, może zgłosić się osobiście do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie lub zadzwonić pod numer tel. 89 522 34 24. Informację można wysłać także na maila: izabela.sekowska@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

* * *

- Po zaledwie kilku godzinach od publikacji, dane osobowe n/n mężczyzny przewiezionego do szpitala są znane - poinformowała w piątek po godzinie 21 olsztyńska policja.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

  • Megg 2019-02-05 18:14:29
    A może należałoby usunąć ze strony zdjęcie tego człowieka?
    Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść
  • Franki 2019-01-11 23:36:33
    Czy Policja coś szybko zrobiła ? Macie AFIS. Ksip.CEL.daktyloskopie. wystarczy pobrać "paluchy"od NN i wrzucić na "bęben "i wszystko jasne.a po cholerę zawracać du..ludziom w gazecie. Ten typ to tzw tuptus z Zatorza.czego widziany kolo wiaduktu
    Odpowiedz Oceń: 4 6 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.