Toyotą uderzyła w drzewo. W szpitalu 14-letni chłopiec

Data dodania: 2019-02-07 09:25:57, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Toyotą uderzyła w drzewo. W szpitalu 14-letni chłopiec
Fot. KMP Olsztyn

Dziś rano na trasie Nikielkowo-Olsztyn doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Młoda kobieta, kierująca toyotą, podczas wymijania straciła panowanie nad kierownicą, otarła się o jadącą z naprzeciwka hondę i uderzyła w drzewo. 14-letni chłopiec trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś o godz. 7:30 na trasie Nikielkowo-Olsztyn. 19-latka kierująca toyotą nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i straciła panowanie nad kierownicą. Kobieta podczas wymijania zjechała na przeciwny pas ruchu, otarła się o jadącą z naprzeciwka hondę, a następnie zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo.

14-letni pasażer toyoty trafił do szpitala w Olsztynie na obserwację.

Policjanci apelują o zdjęcie nogi z gazu. Oblodzona droga wydłuża czas hamowania, a niedostosowanie prędkości do warunków i przecenianie swoich umiejętności sprzyjają wypadkom.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • Mex 2019-02-07 19:22:31
  Hmmm problem w tym by to doświadczenie zbyt drogo nie kosztowało i stratni tez inni nie byli ale tak to jest młodzi wiedzą lepiej.
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • Falisty 2019-02-07 11:27:23
  Miejmy nadzieję że dzieciakowi nic poważnego się nie stało. Dziewczyna będzie mieć praktyczną nauczkę, która z pewnością przyczyni się do bezpiecznej jazdy na przyszłość. W tym wieku dopiero nabywa się doświadczenia.
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • Kudo 2019-02-07 11:09:04
  Pytanie po co uderzył w drzewo ?
  Odpowiedz Oceń: 0 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.