Ukradli ubrania. Poznajesz ich?

Ostatnia aktualizacja 2017-05-18 13:40:29, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Ukradli ubrania. Poznajesz ich?

Olsztyńscy policjanci publikują wizerunki mężczyzn mających związek z kradzieżą ubrań z jednego z lokali w Olsztynie. Funkcjonariusze proszą o pomoc w odnalezieniu sprawców.  

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają sprawę kradzieży ubrań m. in. kurtek, podkoszulek i bluzy. Do przestępstwa doszło w jednym z lokali na terenie miasta.

W lokalu, w którym doszło do przestępstwa zamontowane były kamery, które zarejestrowały wizerunek osób mających związek z tym zdarzeniem.
Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć proszone są o kontakt z funkcjonariuszami. Policjanci zapewniają anonimowość.

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.