Tir wpadł do rowu na DK16 niedaleko Barczewa. Czy kierowca przysnął za kółkiem? [WIDEO]

Data dodania: 2019-08-13 09:07:56, kac
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Tir wpadł do rowu na DK16 niedaleko Barczewa. Czy kierowca przysnął za kółkiem? [WIDEO]
Kierowca samochodu ciężarowego z nieustalonych przyczyn wjechał do rowu na DK16
Fot. KMP Olsztyn screen z video

We wtorek około godziny 6 nad ranem na DK16 na odcinku między Kromerowem a Barczewem pojazd ciężarowy z nieokreślonych przyczyn wjechał do rowu. Chociaż droga jest przejezdna, można się spodziewać utrudnień w ruchu.

Obcokrajowiec (w wieku powyżej 30 lat) jechał samochodem ciężarowym w stronę Barczewa. W pewnym momencie na łuku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas, a następnie znalazł się w rowie.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Gdy przyjechałam na miejsce zdarzenia, kierowca miał stłuczony łokieć. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. „Szesnastka” jest przejezdna, chociaż na pewno będą utrudnienia, gdy przyjedzie sprzęt do wyciągnięcia ciężarówki – powiedziała w rozmowie z nami Mariola Plichta z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Policjanci podejrzewają, że kierowca mógł przysnąć za kierownicą.

Źródło: własne / KMP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.