The Beatles są w mieście!

Data dodania: 2010-07-24 10:35:30, WeronikaPieloch
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
The Beatles są w mieście!

Koncert czeskiego zespołu The Beatles Revival porwał do wspólnej zabawy wszystkich zgromadzonych na Targu Rybnym. Nieśmiertelne przeboje legendarnych gwiazd rock'n'rolla, garnitury rodem z lat 60. oraz charakterystyczne gitary sprawiły, że pamięć o The Beatles ożyła wśród olsztynian.

Koncertem naśladowców wielkiej czwórki z Liverpoolu rozpoczęły się tegoroczne Dni Jakubowe. W tym roku, motywem przewodnim imprezy są barwne lata 60. Od zawsze święto Olsztyna nawiązywało do historycznych epok. Widzieliśmy już średniowiecze i przełom wieków XIX i XX. Teraz, Miejski Ośrodek Kultury zabiera nas w szalone lata prywatek, Beatlesów, Elvisa Presleya i rock'n'rolla.

Na Targu Rybnym w Olsztynie można było nie tylko pobawić się przy muzyce The Beatles Revival, ale również obejrzeć pokaz mody inspirowany latami 60. Młode modelki wystąpiły w strojach zaprojektowanych specjalnie na tę okazję.

Oprócz koncertu i modelek na wybiegu, olsztynianie obejrzeli spektakl taneczny MOVE Dance Project Warmia and Masuria 2010. Współorganizatorami projektu są Wspólnota Kulturowa Borussia oraz Pracownia Tańca Pryzmat.

Spektakl był sfinalizowaniem polsko-niemieckich warsztatów młodzieży. Powstał on w zaledwie 6 dni, co podkreślali nie tylko uczestnicy, ale również choreografowie współpracujący przy realizacji. Spektakl, jak i pozostałe atrakcje, które można było zobaczyć na Targu Rybnym, nawiązywał do motywu przewodniego imprezy i był utrzymany w stylu lat 60.

Wszystkich, którzy chcą poczuć magię rock'n'rolla zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

 

Źródło: MOK/własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.