Okolice Tęczowego Lasu bez ogrzewania i ciepłej wody

Data dodania: 2019-03-21 10:41:07, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Okolice Tęczowego Lasu bez ogrzewania i ciepłej wody

Olsztyński MPEC poinformował o przerwie w dostawie ciepła z miejskiej sieci w południowej części miasta. Ogrzewania i ciepłej wody pozbawieni będą mieszkańcy niektórych bloków w rejonie Tęczowego Lasu.

Na dziś, 21 marca, pracownicy MPEC-u zaplanowali prace przy sieci ciepłowniczej w rejonie Tęczowego Lasu. To oznacza, że ogrzewania i ciepłej wody pozbawieni będą mieszkańcy bloków przy ul. Bukowskiego 2; Dorantta 22, 24, 26; Morenowej 1, 1A, 1B, 2, 3; Pimpickiego 2, 4, 6, 8, 10; Tęczowym Lesie 1, 2A, 2B, 3, 4, 5.

Z niedogodnościami mieszkańcy muszą liczyć się do około godziny 17.30.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.