Takiego turnieju jeszcze nie było - Stomil Cup 2014!

Ostatnia aktualizacja 2013-12-13 13:45:46, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

W drugi weekend stycznia w Hali Urania odbędzie się wielka impreza piłkarska. O miano mistrza Stomil Cup 2014 rywalizować będą piłkarze z rocznika 2002 i młodsi z całego kraju!

Fot. Archiwum Stomil Cup/Facebook

Organizator wydarzenia - Akademia Piłkarska Stomil Olsztyn – szykuje turniej jakiego jeszcze nie było. Cel jest jeden – zebrać drużyny z rocznika 2002 z całej Polski i pokazać, że tym dzieciakom należy się ogromny szacunek za ich pracę, pasję i ogromną miłość do piłki nożnej, która często zamiera w starszych, zawodowych piłkarzach.

W turnieju Stomil Huvepharma Cup weźmie udział 12 zespołów z całego kraju. Do stolicy Warmii i Mazur przyjadą między innymi: Widzew Łódź, Wisła Płock, Lechia Gdańsk, czy Warta Poznań.

Oprócz samego turnieju czeka nas moc innych atrakcji, w tym koncert zespołu Enej, Afromental, czy pokaz free style football w wykonaniu Mistrza Świata w tej dyscyplinie – Szymona Skalskiego.

Cała impreza wpiszę się w wydarzenia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Magię tego dwudniowego turnieju buduje film stworzony przez olsztyńską wytwórnię Thousand Lakes Production. Sami zobaczcie!

Tagi: Stomil

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.