Tak wygląda najpiękniejsza mieszkanka Warmii i Mazur [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2017-12-11 09:40:04, sm
Ostatnia aktualizacja 2017-12-11 09:46:12
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Tak wygląda najpiękniejsza mieszkanka Warmii i Mazur [ZDJĘCIA]
Fot. Adrian Biema / BIEMA.PL

Aleksandra Grysz została Miss Warmii i Mazur 2017 roku. 21-letnia piękność pochodzi z Iławy, a na co dzień studiuje w Warszawie.

W minioną sobotę w olsztyńskim Hotelu Kopernik już po raz dwudziesty sódmy osiemnaście kandydatek walczyło o tytuł Miss Warmii i Mazur oraz wyjazd na konkurs międzynarodowy i reprezentowanie Polski oraz województwa.

Pretendentki do tytułu najpiękniejszej na Warmii i Mazurach podczas uroczystej gali zaprezentowały się m.in. w strojach wieczorowych, sukniach koktajlowych i kostiumach kąpielowych. Duże ożywienie wśród licznie przybyłej publiczności wzbudził pokaz olsztyńskiego salonu „Anett”, który niczym nie ustępował widowiskiem listopadowemu pokazowi Victoria's Secret w Szanghaju. 

Galę poprowadził prezenter telewizyjny znany między innymi z „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki. Wśród występujących na scenie znaleźli się tancerka samby Katarzyna „Kashira” Stocka i iluzjonista Adrian Pruski. Wśród licznie zgromadzonej publiczności mogliśmy spotkać laureatki z lat ubiegłych w tym Monikę Ciołkowską - Miss Warmii i Maur 2016, Monikę Kościuszkiewicz - Miss Warmii i Mazur 2007, Ewę Wasilewską - Miss Warmii i Mazur 2006 oraz jedyną jak dotąd z regionu, Miss Polski Nastolatek Magdalenę Krzywdę. 

Nowa Miss Warmii i Mazur Aleksandra Grysz ma 21 lat, 175 cm wzrostu i pochodzi z Iławy. Studiuje na 3 roku zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Interesuje się sportem i zdrowym odżywianiem. Poza nauką prowadzi zajęcia fitness na trampolinach.

Wyniki wyborów Miss Warmii i Mazur 2017:

Miss Warmii i Mazur - Aleksandra Grysz
I Wicemiss Warmii i Mazur – Patrycja Sobocińska
II Wicemiss Warmii i Mazur – Adrianna Jaros
III Wicemiss Warmii i Mazur – Daria Patka

Tytuły komplementarne:
Miss Publiczności - Karolina Marczyńska
Miss Bikini - Vanessa Krucinska
Miss Foto - Ewelina Krzak
Miss Internautów - Dominika Bilska
Miss Azulena - Maria Płatek

Dodawanie komentarzy zostało wyłączone

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.