Tajemnicza śmierć 72-latka na chodniku na osiedlu Mazurskim

Data dodania: 2019-05-21 16:41:06, kac
Ostatnia aktualizacja 2019-05-22 12:26:11
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Tajemnicza śmierć 72-latka na chodniku na osiedlu Mazurskim
Mimo akcji ratunkowej na os. Mazurskim 72-letni mężczyzna zmarł
Fot. Michał Stopierzyński / Olsztyn.com.pl

Mieszkaniec Dobrego Miasta, pomimo akcji reanimacyjnej, zmarł z niewyjaśnionych powodów w Olsztynie nieopodal skrzyżowania ul. Augustowskiej z Wyszyńskiego i Żołnierską.

We wtorek ok. godz. 15 na ul. Augustowskiej przechodnie zobaczyli mężczyznę leżącego na chodniku. Wezwali karetkę, ale niestety akcja reanimacyjna nie przyniosła skutku. Mężczyzna zmarł.

Zmarły był mieszkańcem Dobrego Miasta. Miał 72 lata. Świadkowie zdarzenia wezwali pogotowie i przystąpili do udzielenia pierwszej pomocy. Po przyjeździe ambulansu, przystąpiono do akcji reanimacyjnej, która trwała 40 minut. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować – poinformował nas Rafał Prokopczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Obecnie policjanci ustalają, co mogło być przyczyną śmierci mężczyzny.

Komentarze (8)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.