Tadeusz Awiżeń w Muzeum Sportu

Data dodania: 2010-01-06 08:27:11, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Jeden z najwybitniejszych ciężarowców na Warmii i Mazurach, Tadeusz Awiżeń, będzie gościem Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie. Obdarzony charakterystyczną sylwetką i niesamowitą charyzmą sportowiec, opowie o swoich sukcesach i porażkach.

Reprezentował Polskę jako junior i senior w Mistrzostwach Świata i Europy. Był wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski juniorów młodzieżowców i seniorów. 12 – krotnie bił rekordy Polski w podnoszeniu ciężarów. Na co dzień Tadeusz Awiżeń reprezentował barwy LKS „Zjednoczenie” Olsztyn.

Zebranym kibicom, bohater opowie o swoich startach w imprezach międzynarodowych, a także o historii podnoszenia ciężarów w naszym województwie. Co robi dziś? Jak ocenia sport w obecnych czasach - to tematy, które również poruszone zostaną przez sportowca.
         

Spotkanie z Tadeuszem Awiżeniem odbędzie się jutro (czwartek) o godz. 17.00 w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego al. Piłsudskiego 44 Olsztyn HW-S „Urania” /II piętro/.

Na spotkanie w imieniu organizatorów - Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie- zapraszamy kibiców i wszystkich chętnych.

Wstęp wolny !!!

Źródło: OSiR Olsztyn/własne

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.