Tabunada 2016: Motocykliści otworzyli sezon [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2016-04-23 14:32:52, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Tabunada 2016: Motocykliści otworzyli sezon [ZDJĘCIA]
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Parada ulicami miasta, konkurencje motocyklowe, symulator dachowania - to tylko część atrakcji, które przygotowali dziś miłośnicy motocykliści z olsztyńskiej grupy Tabun.

Impreza integrująca środowisko motocyklowe rozpoczęła się już w piątek w jednym z ośrodków wypoczynkowych pod Olsztynem. W sobotę motocykliści zawitali do stolicy Warmii i Mazur, aby zaprezentować mieszkańcom Olsztyna swoje maszyny i tym samym rozpocząć nowy sezon motocyklowy.

W tym roku w asyście policji parada motocyklistów przejechała ulicami Dybowskiego, Warszawską, Śliwy, Mochnackiego, Grunwaldzką, Jagiełły, Konopnickiej, Nowowiejskiego, placem Jedności Słowiańskiej, Pieniężnego, Szrajbera, Śliwy, Warszawską i Dybowskiego.

Następnie na uniwersyteckim parkingu można było podziwiać wiele marek motocykli, a także niesamowite umiejętności ich właścicieli, a także wziąć udział w konkursach przygotowanych przez organizatorów.

Podczas zlotu motocykliści mogli zarejestrować się również w bazie dawców szpiku.

Impreza odbyła się po raz dwunasty. Zlot motocyklistów zakończy się w niedzielę.

Olsztyński klub motocyklowy Tabun jest również organizatorem dorocznej akcji pod hasłem Motomikołaje.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.