Tabunada 2015: Motocykliści opanowali Olsztyn [DUŻO ZDJĘĆ]

Data dodania: 2015-04-25 21:02:13, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Tabunada 2015: Motocykliści opanowali Olsztyn [DUŻO ZDJĘĆ]
Fot. Alicja Romejko, Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Parada ulicami miasta, bicie rekordu w ilości backflipów, konkurencje motocyklowe, symulator dachowania - to tylko część atrakcji, które przygotowali dziś dla mieszkańców miasta motocykliści z olsztyńskiej grupy Tabun.

Impreza integrująca środowisko motocyklowe rozpoczęła się już w piątek w Ośrodku Wypoczynkowym "Kołatek" w Mierkach pod Olsztynem. W sobotę motocykliści zawitali do stolicy Warmii i Mazur, aby zaprezentować mieszkańcom Olsztyna swoje maszyny i tym samym rozpocząć sezon motocyklowy.

W związku z budową linii tramajowej parada motocyklistów musiała ominąć centrum miasta. W tym roku trasa przebiegła następującymi ulicami: Dybowskiego - Warszawską - Śliwy - Mochnackiego - Grunwaldzką - Szarych Szeregów - Pl. Ofiar Katastrofy Smoleńskiej - Schumana - Sielską - Armii Krajowej - Warszawską - Dybowskiego.

Następnie na uniwersyteckim parkingu można było podziwiać wiele marek motocykli, a także niesamowite umiejętności ich właścicieli, jak m.in. spektakularne pokazy backflipów (salto w tył na motocyklu).

- Co roku staramy się zaprezentować coś nowego podczas pokazów - mówił przed akcją Paweł Mieczkowski, prezes klubu Tabun. - W przeciągu tych wszystkich lat, kiedy organizujemy zloty mieliśmy już stunterów wszelkiej maści, były też pokazy trialu. Teraz czas na fmx.

Podczas zlotu motocykliści mogli zarejestrować się również w bazie dawców szpiku. Akcję organizowało stowarzyszenie "Jestem Pomagam Wspieram".

Impreza odbyła się po raz jedenasty.

Źródło: własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.