Tabunada 2014: parada motocykli i pokazy trialu

Data dodania: 2014-04-27 18:03:41, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Tabunada 2014: parada motocykli i pokazy trialu
Fot. Łukasz Kozłowski / olstzyn.com.pl

W ten weekend odbyła się jubileuszowa, bowiem 10. odsłona zlotu miłośników motocykli - Tabunada. Głównym punktem imprezy była oczywiście parada ulicami Olsztyna. Mamy dla Was obszerną fotorelację!

Tabunada rozpoczęła się już w piątek imprezą integracyjną środowiska motocyklowego w jednym z ośrodków pod Olsztynem. Główne pokazy, jak co roku, miały miejsce w sobotę. Organizatorzy - członkowie klubu motocyklowego "TABUN" we współpracy z Akademickim Centrum Kultury UWM, przygotowali sporo atrakcji dla przybyłych mieszkańców miasta. Olsztynianie na parkingu przy Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM mogli podziwiać motocyklowe konkurencje i pokazy, m.in. w wykonaniu czołowych polskich zawodników trialu z Sherco Academy.

Centralnym punktem programu była parada ulicami Olsztyna, w której wzięło udział kilkaset motocyklistów.

Cała impreza zakończyła się w niedzielę w godzinach południowych.

Źródło: własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.