Szykujcie się, wkrótce otwarcie Parku Trampolin!

Data dodania: 2016-09-12 07:42:45, spk
Ostatnia aktualizacja 2016-09-12 07:45:47
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Szykujcie się, wkrótce otwarcie Parku Trampolin!
Park Trampolin - 7 Jump Street już wkrótce w Olsztynie!
Fot. Materiał powierzony

Wkrótce w Olszynie zostanie otwarty nowoczesny Park Trampolin - 7 Jump Street. Moc zabawy będą w nim mieli i dzieci, i dorośli. Już się szykujcie!

W parku trampolin, który będzie działał przy ul. Leonharda 7, koło stacji Statoil w Olsztynie, będzie zamontowanych pod dachem ok. 100 różnego rodzaju trampolin. Będą one przeznaczone nie tylko dla dzieci, które będą tam mogły bezpiecznie fikać koziołki i udawać, że latają ale i dla dorosłych. - Planujemy m.in. zajęcia fitness dla dorosłych. Na trampolinach można z doskonałym skutkiem wykonywać ćwiczenia modelujące sylwetkę, warto podkreślić, że podczas godzinnych zajęć można spalić nawet tysiąc kalorii… - mówi Beata Samojłowicz, manager parku.

W parku trampolin będzie można organizować niebanalne przyjęcia urodzinowe dla dzieci, specjalnie na te okazje będą przygotowane pokoje urodzinowe.

Najmłodsi, którzy lubią ruch i fajną zabawę będą mogli zapisać się do parku trampolin na zorganizowane zajęcia na których będzie można pograć w siatkówkę, kosza i zbijaka pod okiem wykwalifikowanych trenerów. - Dzieci będą podzielone na grupy wiekowe tak, by zabawa była i przyjemna, i bezpieczna - dodaje Samojłowicz. 

Wśród atrakcji dla dzieci będą także baseny z gąbkami, w nich będą mogły się bawić najmłodsze dzieci. Park trampolin będzie miał ofertę także dla szkół (niebanalne zajęcia z wychowania fizycznego tylko u nas!), czy zakładów pracy. 

Wejście na trampoliny będzie możliwe tylko w antypoślizgowych skarpetkach, które będzie można nabyć na miejscu za symboliczną opłatą. Otwarcie obiektu planowane jest niebawem. Będziemy o tym fakcie informować za pośrednictwem naszej strony internetowej www.7jumpstreet.pl oraz fanpage’a. Park trampolin będzie czynny 7 dni w tygodniu w godzinach 9.00 - 21.00.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.