Szpital dziecięcy bogatszy o ważny sprzęt

Data dodania: 2014-10-15 11:33:49, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Szpital dziecięcy bogatszy o ważny sprzęt
Fot. wssd.olsztyn.pl

Kolejny sprzęt ratujący dziecięce serduszka trafił do olsztyńskiego szpitala dziecięcego. Sprzęt wart ponad 50 tysięcy złotych służyć będzie na Pododdziale Kardiologii Dziecięcej.

Sprzęt trafił do szpitala dzięki Fundacji na rzecz Dzieci z Chorobami i Wadami Serca "Serduszko" z Olsztyna. Szpital wzbogacił się o 4 kardiomonitory oraz 3 holtery służące do długookresowego badania zaburzeń rytmu serca.

To nie pierwsze wsparcie Szpitala ze strony Rodziców dzieci z problemami kardiologicznymi, którzy zdecydowali się działać w ramach organizacji pożytku publicznego - Fundacji "Serduszko". Dotąd dzięki wsparciu Fundacji Szpital otrzymał 3 holtery.

- Coraz więcej jest wśród nas dzieci, które mimo skomplikowanych wad i chorób serca żyją i funkcjonują w naszym społeczeństwie. Dzieci te jak i ich rodziny borykają się nie tylko z problemami zdrowotnymi, ale także z wieloma przeszkodami i utrudnieniami w życiu codziennym. Chcemy wspierać „serduszkowe” dzieci w ich rozwoju tak, aby mogły osiągać sukcesy w życiu osobistym i zawodowym. Chcemy wspierać ich rodziny, tak, aby nie czuły się samotne ze swoimi problemami - informują członkowie Fundacji ''Serduszko'' z Olsztyna.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.