Szła drogą bez odblasku. Zginęła

Ostatnia aktualizacja 2017-11-13 11:26:57, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Szła drogą bez odblasku. Zginęła

62-letnia kobieta zginęła w wyniku potrącenia przez kierującego osobówką na drodze wojewódzkiej nr 592. Kobieta po zmroku, poza obszarem zabudowanym, nie mając na ciemnych ubraniach żadnych elementów odblaskowych, wtargnęła gwałtownie na jezdnię. 23-letni kierowca nie zdążył wyhamować.

Wczoraj około godziny 17:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Giżycku otrzymał zgłoszenie o potrąceniu kobiety na drodze wojewódzkiej nr 592 (trasa Wrony – Sterławki Małe). Na miejsce zdarzenia pojechali funkcjonariusze giżyckiej drogówki. Tam wstępnie ustalili, że 23-letni kierujący audi jadąc w stronę Giżycka potrącił kobietę, która gwałtownie z lewej strony wbiegła na jezdnię, bezpośrednio przed jadący pojazd. Kierowca nie zdążył wyhamować i uderzył w kobietę.

Było to poza obszarem zabudowanym, w miejscu nieoświetlonym, gdzie nie ma wyznaczonego przejścia dla pieszych. 62-letnia kobieta miała ubrania w ciemnym kolorze i nie posiadała żadnych elementów odblaskowych. W wyniku wypadku kobieta doznała złamania nogi, biodra, obrażeń głowy oraz rozległych obrażeń wewnętrznych. Została przetransportowana do szpitala w Giżycku, gdzie pomimo udzielonej pomocy medycznej nie udało się uratować jej życia.

 

Źródło: KWP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze