Szedł z Ornety do Olsztyna. Wezwał karetkę, bo... bolały go nogi

Ostatnia aktualizacja 2017-09-13 15:21:37, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Szedł z Ornety do Olsztyna. Wezwał karetkę, bo... bolały go nogi

Policjanci ukarali mandatem karnym 23-latka, który bezpodstawnie wezwał karetkę pogotowia. Mężczyzna - jak twierdził - szedł piechotą z Ornety do Olsztyna. Gdy zaczęły go boleć nogi postanowił wezwać karetkę.  

Dziś w nocy dyżurny Komisariatu Policji w Morągu otrzymał zgłoszenie o bezpodstawnym wezwaniu karetki pogotowia do miejscowości Miłakowo. Na miejscu policjanci ustalili, że 23- letni mieszkaniec Ornety, postanowił na pieszo wybrać się ze swojego miejsca zamieszkania do Olsztyna. Znajdując się w miejscowości Miłakowo zadzwonił na numer alarmowy 112 i poprosił o pomoc. Na miejsce została wysłana karetka pogotowia. Jak się później okazało mężczyzna wezwał pomoc, bo... ''piekły go pięty''. W swoich wyjaśnieniach dodał, że przy okazji chciał również zapytać, gdzie znajduje się najbliższa przychodnia.

Za swoje zachowanie mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Źródło: KWP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze