Szczęśliwy finał poszukiwań grzybiarza. Policja dziękuje internautom

Ostatnia aktualizacja 2017-09-12 12:08:06, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Szczęśliwy finał poszukiwań grzybiarza. Policja dziękuje internautom
Ilustracja do tekstu

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 80- letniego grzybiarza z Dobrego Miasta. Policjanci po raz kolejny podziękowali dziennikarzom za opublikowanie wizerunku mężczyzny oraz internautom za udostępnianie tej informacji na portalach społecznościowych. Dzięki temu, senior cały i zdrowy wrócił do domu.

Przypomnijmy, od wczoraj od godziny 10:00 policjanci i strażacy szukali 80-latka z Dobrego Miasta, który dzień wcześniej pojechał rowerem na grzyby i nie wrócił na noc do domu. O jego zaginięciu policjantów powiadomiła zaniepokojona żona. Oprócz podstawowych informacji na temat wyglądu i ubioru mężczyzny, kobieta przekazała funkcjonariuszom również jego zdjęcie, które trafiło na stronę internetową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Wizerunek seniora opublikowany został również przez lokalne media portalach oraz na portalach społecznościowych. W przeciągu kilku godzin do policjantów zaczęły spływać informacje o zaginionym 80 -latku. Każdy trop był ważny, a każdy sygnał skrupulatnie sprawdzany przez funkcjonariuszy.

Jedna z informacji doprowadziła policjantów na działkę należącą do sąsiadów 80 -latka, na której odnaleźli zaginionego. Mężczyzna był cały i zdrowy. Jak się okazało, ze względu na podeszły wiek, mężczyzna nic nie pamięta z poprzedniej doby i nie zdawał sobie sprawy, że jest poszukiwany.

Rodzina seniora oraz policjanci dziękują za pomoc w jego odnalezieniu zarówno dziennikarzom, dzięki którym informacja błyskawicznie trafiła do okolicznych mieszkańców jak i internautom, którzy poprzez udostępnianie wizerunku mężczyzny poszerzali grono odbiorców apelu funkcjonariuszy.

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • anka 222 2017-09-14 17:48:02
    Jak się ma 80 lat to nie chodzi się na grzyby,ani nie prowadzi samochodu co ze zgrozą obserwuję takich kierowców,czy w końcu ktoś ograniczy wiekowych kierowców
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
  • 3re4rftg 2017-09-13 11:35:39
    mógł wziąźć komórke
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.