Pijany kierowca szarżował w centrum Olsztyna

Data dodania: 2019-02-04 13:19:00, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Pijany kierowca szarżował w centrum Olsztyna
Fot. Karol Witkowski

Nasi czytelnicy donoszą, że wczoraj po ulicach Olsztyna szarżował pijany kierowca. Mężczyzna zatrzymał się dopiero w Śródmieściu. Jednak policja na ten moment nie jest w stanie podać szerszych informacji w tej sprawie.

Nasi czytelnicy donoszą, że wczoraj (3 lutego) po godz. 15 nietrzeźwy kierowca jechał fordem al. Wojska Polskiego, zniszczył tam barierki, a swój szaleńczy rajd zdemolowanym autem zakończył dopiero w centrum, przy Dukacie.

Policjanci potwierdzają, że doszło do kolizji z udziałem pijanego kierowcy, jednak na ten moment nie są w stanie podać szerszych informacji.

- Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany na al. Piłsudskiego. Pobrano od niego krew do badań i zwolniono. Wystawiono wezwanie do przesłuchania, jednak musimy czekać na wyniki badań. Mężczyzna zostanie przesłuchany za około dwa dni - informuje Izabela Kołpakowska z KMP w Olsztynie.

Komentarze (6)

Dodaj swój komentarz

 • Ryszard Ochódzki 2019-02-05 19:36:01
  Powtórzę to co mówił Pan Kaczyński na taśmach, co jest odpowiednim cytatem do tego co miało miejsce: „opowieść o państwie prawa to bajka”.
  Odpowiedz Oceń: 4 0 Zgłoś treść
 • Kierowca1976 2019-02-05 12:21:40
  Tym powinien zająć się TVN Uwaga.
  Odpowiedz Oceń: 5 0 Zgłoś treść
 • rydz 2019-02-05 10:20:40
  Jestem zszokowany postepowaniem Policji.Taka łajza demoluje kawałek miasta, naraża na utratę życia wiele przypadkowych osób a Policja po pobraniu krwi puszcza go wolno chociaż wstępnie wie że był pijany. I jak inni żule za kierownicą mają się bać i czuć respekt?Takie jaja tylko w Polsce.
  Odpowiedz Oceń: 14 0 Zgłoś treść
 • TRAGEDIA 2019-02-05 08:13:23
  GDZIE MY ŻYJEMY!? Po przebadaniu alkomatem powinni go bez sądu (szkoda pieniędzy na rzeczy oczywiste) zamknąć na 15 lat do więzienia. Gdyby prawo tak działało nigdy by nie wsiadł do samochodu...
  Odpowiedz Oceń: 10 0 Zgłoś treść
 • Real 2019-02-04 17:55:21
  Jeździł sobie dlatego, bo wiedział, że jak go dupną, to zabiorą mu zaledwie kawałek plastiku. A on zapewne, wzorem innych "trzeźwych inaczej" dalej sobie będzie jeździł, tylko już bez tego plastiku. Zresztą przecież teraz to nawet można bez dokumentów, taka ostatnio weszła moda. A co tam, niech sobie jeżdżą, co nie? Jakie prawo, takie skutki.
  Odpowiedz Oceń: 10 0 Zgłoś treść
 • Iza K. 2019-02-04 17:36:11
  Trzeźwość kierowcy nie wpływa na pracę silnika .
  Odpowiedz Oceń: 2 7 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.