Święty Mikołaj i dziennikarze ogólnopolskiej telewizji w Olsztynie

Data dodania: 2019-06-25 11:22:40, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Święty Mikołaj i dziennikarze ogólnopolskiej telewizji w Olsztynie
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Olsztyn jest odpowiednim miejscem na wakacyjny relaks. Wiedzą o tym i Święty Mikołaj, i dziennikarze TVN, którzy już w najbliższy weekend odwiedzą nasze miasto. W sobotę, 29 czerwca program „Dzień Dobry Wakacje” będzie emitowany ze stolicy Warmii i Mazur.

Już w najbliższy weekend dziennikarze TVN: Marcin Prokop, Dorota Wellman, Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer, Kinga Burzyńska i Kasia Olubińska, odwiedzą Olsztyn. To właśnie ze stolicy Warmii i Mazur w tę sobotę będzie emitowany program „Dzień Dobry Wakacje”.

Widzowie dostaną garść wakacyjnych porad, propozycji miejsc wartych odwiedzenia i inspiracji. Co ciekawe, gościem olsztyńskiego odcinka będzie Święty Mikołaj z Rovaniemi, który postanowił odpocząć w stolicy Warmii i Mazur. Opowie on, dlaczego to właśnie nasze miasto wybrał na letni relaks oraz jak radzi sobie z upałami.

Relacja z Olsztyna odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 czerwca od godz. 8:30.

Źródło: własne/UM Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Piotrek 111 2019-06-25 13:05:00
    Ale wstyd pokażą obrzydliwy Olsztyn w tv , na pewno pokażą rowery wiejskie i tramwaje jedyne atrakcje Olsztyna
    Odpowiedz Oceń: 2 2 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.