Świąteczny rozkład jazdy miejskich autobusów

Ostatnia aktualizacja 2012-04-03 07:57:27, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Zbliża się świąteczny, długi weekend. W związku z tym, jak poinformował ZKM, autobusy miejskie będą kursować według zmienionego rozkładu jazdy.

ZKM przygotował rozpiskę zmian w rozkładzie jazdy miejskich autobusów. W Wielki Piątek – 6 kwietnia autobusy kursować będą zgodnie z rozkładem ''Dni robocze od nauki szkolnej''. W sobotę, 7 kwietnia pasażerowie powinni kierować się rozkładem jazdy przygotowanym na ''Soboty''. W świąteczną niedzielę i poniedziałek, czyli 8 i 9 kwietnia autobusy kursować będą zgodnie z rozkładem ''Niedziele i Święta'' – jednak nie będą realizowane kursy oznaczone w tych rozkładach literą ''X''. Dzień po świętach, czyli we wtorek 10 kwietnia – w związku z tym, że większość uczniów olsztyńskich szkół ma wolne – obowiązywać będzie rozkład jazdy „Dni robocze wolne od nauki szkolnej”.

Przypomnijmy, że w dni obowiązywania rozkładu „Dni robocze wolne  od nauki szkolnej” nie kursują linie 22, 32, 33.

Rozkład jazdy dostępny (również dla posiadaczy smatfonów) na stronie zkm.olsztyn.pl lub na mpk.olsztyn.com.pl

Źródło: ZKM Olsztyn/własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze