Poniedziałkowe święto, ale jak sobota. Zmiany w komunikacji miejskiej

Data dodania: 2018-11-08 11:42:34, red
Ostatnia aktualizacja 2018-11-08 12:00:11
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Poniedziałkowe święto, ale jak sobota. Zmiany w komunikacji miejskiej

Najbliższy poniedziałek 12 listopada będzie dniem wolnym od pracy zgodnie z ustawą o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej. Tego dnia komunikacja miejska w Olsztynie będzie funkcjonować jak w soboty.

Zgodnie z przyjętą przez Sejm ustawą o ustanowieniu w dniu 12 listopada Święta Narodowego – najbliższy poniedziałek będzie dniem wolnym od pracy – jednak nie dla wszystkich. Do pracy pójdą lekarze, aptekarze, służby mundurowe, czy pielęgniarki.

Pracować będą także kierowcy transportu publicznego. W Olsztynie komunikacja miejska będzie funkcjonować nie jak w niedziele i święta, ale wedle sobotniego rozkładu jazdy.

Przypomnijmy, w najbliższy poniedziałek obowiązywać będzie zakaz handlu, jak w niedzielę.

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.