Sukces podopiecznej Olsztyńskiego Klubu Żeglarskiego. Sara bojerową wicemistrzynią świata!

Ostatnia aktualizacja 2017-02-17 12:33:57, sm
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Sukces podopiecznej Olsztyńskiego Klubu Żeglarskiego. Sara bojerową wicemistrzynią świata!
Fot. Robert Hajduk/Shuttersail.com

Sara Piasecka z Olsztyńskiego Klubu Żeglarskiego zajęła drugie miejsce w bojerowych mistrzostwach świata juniorów w klasie DN. To nie koniec sukcesów. Zawodniczka tego samego dnia zdobyła tytuł mistrzyni Europy!  

Zawodniczka Olsztyńskiego Klubu Żeglarskiego, Sara Piasecka, klubowa koleżanka 11-krotnego mistrza świata Karola Jabłońskiego, skompletowała dwa zwycięstwa w obu mistrzostwach Polski i z takim dorobkiem pojechała na bojerowe mistrzostwa świata juniorów, które rozgrywane były w Żninie. Z powodu niesprzyjającej pogody tego samego dnia odbyły się również mistrzostwa Europy.

Sara przywiozła z imprezy dwa ogromne sukcesy w klasie DN: tytuł wicemistrzyni świata i mistrzyni Europy. W pierwszym starciu zawodniczkę olsztyńskiego klubu wyprzedziła Polka – Zuzanna Rybicka. W mistrzostwach Europy zawodniczki wymieniły się miejscami na podium.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.