Student trzymał w pokoju marihuanę

Ostatnia aktualizacja 2018-05-16 14:08:02, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Student trzymał w pokoju marihuanę

Olsztyńscy policjanci zatrzymali wczoraj (15 maja) studenta, który w swoim pokoju w Kortowie trzymał woreczek z marihuaną. 23-latek został zatrzymany, a minioną noc spędził w areszcie. Mężczyzna usłyszy zarzut posiadania środków odurzających.

Wczoraj (15 maja) policjanci, wlaczący z przestępczością narkotykową z KMP Olsztyn zatrzymali studenta, posiadającego spore ilości marihuany. Funkcjonariusze w prowadzonym śledztwie ustalili, że 23-letni mieszkaniec miasteczka studenckiego może posiadać narkotyki. Po wejściu do pokoju studenta, policjanci znaleźli na szafce woreczek strunowy, w którym mężczyzna przechowywał marihuanę. Student został zatrzymany i minioną noc spędził w areszcie. Policjanci dziś postawią mu zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu za to kara do 3 lat więzienia.

Dziś rozpoczyna się Kortowiada, w związku z tym funkcjonariusze zapowiadają wzmożone kontrole. Skupią się głównie na osobach, które mogą posiadać lub rozprowadzać narkotyki.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze