Studenckie spotkania teatralne tuż, tuż

Data dodania: 2010-02-23 07:45:41, Natalia
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Za tydzień, już po raz ósmy, odbędzie się Studencka Trzydniówka Teatralna. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Olsztyn.

Studencka Trzydniówka Teatralna ma już ośmioletnią tradycję. Podczas tegorocznej imprezy w Olsztyńskim Teatrze Lalek zostanie zaprezentowanych 5 sztuk – ''Biegun'' Białostockiego Teatru Lalek, ''Dzieła wszystkie Szekspira w nieco skróconej wersji'' w wykonaniu Teatru im. Sewruka z Elbląga, ''Jama'' Śląskiego Teatru Lalki i Aktora ''Ateneum'' z Katowic, ''Sol me rapuit'' w wykonaniu tancerzy ognia Teatru Studenckiego Cezar z Olsztyna oraz ''Murdas. Bajka'' Grupy Coincidentia z Białegostoku.

Po spektaklach studenci będą mogli uczestniczyć w forum dyskusyjnym i rozmowach z gośćmi, a organizatorzy zachęcają także do udziału w konkursie na recenzję teatralną. Spotkaniom mają towarzyszyć również wystawy Studenckiej Agencji Fotograficznej ''Jamnik'' i Studenckiej Grupy Animatorów Kultury ''Fortis''. Pierwsza zaprezentuje ekspozycję "Kurtyna w górę – o Sofcie obiektywnie", a druga "Colourful life".

VII Studencka Trzydniówka Teatralna odbędzie się w dniach 1-3 marca 2010.  Więcej informacji znajdziecie  w  dziale wydarzenia.

Źródło: UM Olsztyn/własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.