Strażnicy miejscy kontrolują osiedla na przywitanie wiosny

Ostatnia aktualizacja 2017-03-20 10:03:31, sm
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Strażnicy miejscy kontrolują osiedla na przywitanie wiosny

Olsztyńscy strażnicy miejscy ruszyli na coroczne przeglądy osiedli. Część osiedli przywitała wiosnę i strażników... masą śmieci.  

Funkcjonariusze Straży Miejskiej jak co roku w okresie wiosennym dokonują przeglądów osiedli pod kątem czystości i porządku.

Dokonano już przeglądu osiedli: Grunwaldzkiego, Podgrodzia i Mleczna. W najbliższym czasie sprawdzone zostaną osiedla Mazurskie i Nagórki.

Póki co, część osiedli powitała wiosnę i odwiedzających strażników masą śmieci, która zalegała nie tylko wokół ogólnodostępnych śmietników, ale również pod klatkami schodowymi i na terenach zielonych.

Do końca kwietnia zostaną sprawdzone wszystkie osiedla w naszym mieście. W przeglądach uczestniczą również przedstawiciele rad osiedli, administratorzy, a także zainteresowane kontrolą wydziały Urzędu Miasta.

Wszystkie stwierdzone w trakcie kontroli nieprawidłowości przekazywane są osobom odpowiedzialnym za ich usunięcie. Strażnicy wracają na osiedla, w ramach rekontroli, by sprawdzić, czy wszystkie zalecenia zostały wprowadzone w życie. 

Źródło: SM

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze