Imieniny: Bonifacego, Dobiesława
Data dodania: 2012-03-05 00:56

TomekGrabowski

Stomilanki rozstrzelały rywalki w pierwszym sparingu - zobacz zdjęcia

W blasku słońca i przy niemal bezchmurnym niebie, swój pierwszy zimowy sparing rozgrywały piłkarki III-ligowego Stomilu Olsztyn. Dziewczęta nie były gościnne dla Pegaza Drobin z którym wygrały 8-0. Zobacz zdjęcia.

W pierwszym sparingu tej zimy, OKS Stomil I zmierzył się z Pegazem Drobin, drużyną III ligi mazowieckiej. Spotkanie zakończyło się niespodziewanie wysokim wynikiem 8:0. Piłkarki rozegrały 3 tercje po 30 minut, a na listę strzelców wpisały się: Klaudia Suchecka, Paulina Babińczuk, Paula Kamińska x2, Marta Smolińska x2, Katarzyna Szydlik oraz Weronika Kostewicz.

Dziewczyny zagrały bardzo rozważnie i mądrze. Wynik odzwierciedla naszą przewagę widoczną przez cały czas na boisku. To nasz pierwszy mecz po długim okresie przygotowawczym i każda zawodniczka podeszła do niego bardzo poważnie - mówił po spotkaniu trener Dariusz Maleszewski.

Kolejny sparing Stomilu już za tydzień. W sobotę lub niedzielę OKS Stomil zmierzy się z KKP Bydgoszcz.

Źródło: inf. własna