Data dodania: 2012-10-06 19:42
Ostatnia aktualizacja 2014-07-15 10:26

Iwona Starczewska

Stomil zmiażdżył Sandecję!

Stomil Olsztyn, przy fantastycznym dopingu olsztyńskich kibiców, wygrał w meczu 11. kolejki I ligi z Sandecją Nowy Sącz 4:0. Takich biało-niebieskich chcemy oglądać!

Stomil nie dał szans gościom. Od początku na boisku liczyli się tylko gospodarze.

Już w 10. minucie spotkania zdobyliśmy pierwszą w tym spotkaniu bramkę – Radosław Stefanowicz zagrał prostopadle do Szymona Kaźmierowskiego, ten  znakomicie zachował się przed polem karnym gości, „wyłożył” piłkę Kalonasowi, a ten z łatwością strzelił gola.

Kolejna bramka dla biało-niebieskich padła w 29 minucie. Arkadiusz Koprucki posłał długą, prostopadłą piłkę do Szymona Kaźmierowskiego. Kaźmierowski w polu karnym znakomicie ją przyjął i pewnym strzałem umieścił w siatce Marcina Cabaja.

Dwie kolejne bramki posłali do bramki gości... Kaźmierowski i Kalonas!

Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz 4:0 (3:0)
Bramki: Kalonas (10’, 75'), Kaźmierowski (29’, 42’)

Stomil: Tomasz Ptak – Janusz Bucholc, Arkadiusz Koprucki, Rafał Remisz, Paweł Głowacki – Michał Glanowski, Łukasz Jegliński, Łukasz Suchocki (80' Tomasz Strzelec), Mindaugas Kalonas (88' Dominik Kun), Radosław Stefanowicz – Szymon Kaźmierowski (86' Patryk Kun)

Sandecja: Marcin Cabaj – Marcin Makuch, Yuriy Zinyak, Marcin Kowalski (71' Adrian Świątek), Peter Petran, Wojciech Wilczyński, Mateusz Młynarczyk, Wojciech Mróz, Piotr Mroziński (85' Filip Burkhardt), Bartosz Szeliga, Montero Sanchez (46' Sebastian Szczepański)

Źródło: stomil.olsztyn.pl/własne