Imieniny: Igi, Miry, Władysławy
Data dodania: 2012-09-17 07:47

Iwona Starczewska

Stomil zmiażdżony przez Zawiszę. Burdy na stadionie

Fatalną formę Stomilu, który od początku sezonu ani razu nie wygrał u siebie, wykorzystała drużyna - Zawisza Bydgoszcz strzelając biało-niebieskim aż 5 bramek! Mecz na kilka minut trzeba było przerwać z powodu zamieszek.

- Dotknęliśmy dna -
tak po meczu z Zawiszą mówił Adam Łopatko, drugi trener Stomilu Olsztyn.

Stomil Olsztyn fatalnie rozpoczął mecz. Bramki traciliśmy kolejno w 13, 23 oraz 27 minucie pierwszej połowy spotkania. Ekipa Zawisza Bydgoszcz doskonale wykorzystała słabości biało-niebieskich dorzucając kolejne dwie bramki w drugiej połowie ostatecznie pokonując Stomil 5:0. W trakcie drugiej połowy, kiedy pseudokibice obu drużyn wybiegli na koronę stadionu - sędzia na kilka minut przerwał spotkanie. W sumie spotkanie trwało blisko 100 minut.

Źródło: stomil.olsztyn.pl/własne