Stomil z licencją i karą

Data dodania: 2018-06-08 10:34:02, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Stomil z licencją i karą

Stomil Olsztyn otrzymał licencję na grę w I lidze. Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN  rozpatrzyła pozytywnie odwołanie klubu.

Przypomnijmy, decyzję o nieprzyznaniu licencji Stomilowi, Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN podjęła z końcem maja. Powodem, dla którego Duma Warmii nie otrzymała pozwolenia na grę w I lidze było niespełnienie przez klub z Olsztyna kryteriów F.03 i F.04 Podręcznika Licencyjnego. Te kryteria mówią o nieterminowych spłatach zobowiązań wobec klubów piłkarskich oraz pracowników, ZUS-u, czy Urzędu Skarbowego.

Po tym jak miasto zdecydowało się przekazać spółce Stomil Olsztyn pół miliona złotych, klub – zgodnie z prawem - złożył odwołanie od decyzji Komisji.

W miniony czwartek Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN poinformowała, że zmieniła decyzję w stosunku do Klubu Stomil Olsztyn. Przyznała klubowi licencję na rozgrywki I ligi w sezonie 2018/2019 jednak nałożyła na klub sankcję regulaminową w postaci kary pieniężnej w wysokości 25 tysięcy złotych za naruszenie dyscypliny procesu licencyjnego.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Piotr_Stomil_fan 2018-06-08 12:12:01
    Trochę szczęścia Stomil ma, że na jesieni wybory. Gdyby klub przez licencję z I ligi spadł obecny włodarz znacząco powiększył by grono swoich zagorzałych przeciwników.
    Odpowiedz Oceń: 4 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.