Stomil pokonał Mławiankę Mława. Młodzi na testach

Data dodania: 2018-12-13 11:03:16, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Stomil pokonał Mławiankę Mława. Młodzi na testach
Fot. Paweł Piekutowski / Olsztyn.com.pl

W środowym meczu sparingowym Stomil Olsztyn zmierzył się z Mławiankę Mława. Duma Warmii pokonała czwartoligowego przeciwnika 3:2.

W środowym sparingu w drużynie Stomilu testowanych było kilku zawodników rocznika 2000, 2001, 2002 i 2003. Jak określił, po wygranym spotkaniu, trener Zajączkowski - młodzi spisali się całkiem przyzwoicie.

- Wystąpili zawodnicy z rocznika 2000, 2001, 2002 oraz 2003 plus trzech testowanych zawodników m.in. Patrycjusz Malanowski. Do przerwy ta młodzież spisywała się bardzo dobrze, wygrywaliśmy 3:0. Uważam, że jak na pierwszy raz spisali się bardzo dobrze. Było to dobre spotkanie, wielu tych młodych zawodników ma szansę trafić do szerokiej kadry Stomilu – mówił Piotr Zajączkowski.

Mławianka Mława – Stomil Olsztyn 2:3 (1:3)

0:1 – Wasiak 17'
0:2 – Malanowski 26'
0:3 – Serbintowicz 32'
1:3 – Rogalski 40'
2:3 – Drzewiecki 41'

Stomil Olsztyn: zawodnik testowany (54 Błażej Caban) - Jakub Mosakowski, Dominik Wasiak, Łukasz Sadowski (46' Mateusz Jońca), Maciej Serbintowicz (58' Łukasz Borkowski), Jurczak, Piotr Błędowski (50' Kacper Walendykiewicz), Kacper Szczerba, Jakub Brych, Patrycjusz Malanowski, zawodnik testowany

Grano 2x40 minut.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.