Imieniny: Bonifacego, Dobiesława
Data dodania: 2012-04-22 16:29

TomekGrabowski

Stomil blisko awansu. Wygrana w Łowiczu

Stomil Olsztyn bliski awansu. Drużyna prowadzona przez Zbigniewa Kaczmarka pokonała w wyjazdowym spotkaniu Pelikana Łowicz 2-0 i umocniła się na pozycji wicelidera tabeli.

Pierwszą bramkę dla olsztynian strzelił Radosław Stefanowicz w 53 minucie meczu. Pomocnik przejął piłkę w środkowej części boiska i bez problemu pokonał bramkarza rywali. W 78 minucie meczu drugą żółtą kartkę ujrzał Michał Adamczyk i biało-niebiescy grali w przewadze. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka wykorzystali przewagę jednego zawodnika i w doliczonym czasie gry Robert Tunkiewicz ustalił wynik spotkania na 0-2.

Kolejne spotkanie Stomil Olsztyn rozegra na własnym stadionie (28 kwietnia, godz. 17:00) z Okocimskim KS Brzesko.

Źródło: inf. własna