Sposób na aktywne ferie

Data dodania: 2010-01-05 08:03:30, Natalia
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

W naszym regionie ferie zimowe rozpoczną się za 3 tygodnie, jednak już teraz warto zadbać o zapewnienie ciekawych zajęć swoim podopiecznym. Z pomocą rodzicom przychodzi, jak co roku, olsztyński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Już 25 stycznia w olsztyńskich szkołach rozpoczną się wyczekiwane przez dzieci i młodzież ferie zimowe. Część uczniów uda się zapewne na zimowiska albo do rodziny, jednak ci, którzy zostaną w naszym mieście także nie powinni się nudzić.

OSiR proponuje dzieciom i młodzieży udział m.in. w turniejach halowych 5-tek piłkarskich, a także piłki siatkowej i tenisa stołowego. Wszystkie zawody są przeznaczone dla dzieci ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Amatorzy miejskich ślizgawek w czasie ferii będą mogli poślizgać się na nich bezpłatnie. W dniach 25-29 stycznia w godzinach 8.00-14.00 udostępnione zostanie lodowisko przy HWS Urania, a od 1 do 5 lutego przy ul Jeziołowicza.

Wszyscy chętni, którzy chcą wziął udział w wymienionych turniejach powinni zgłosić się do 18 stycznia do Działu Sportu i Organizacji Imprez OSiR przy  przy ul. Żołnierskiej 13A i pobrać druk zgłoszeniowy. Informacje o chęci udziału w zawodach przyjmowane są także telefonicznie pod numerem (89) 535 24 99 i (89) 527 02 27.

Źródło: OSiR/własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.