Śmigłowiec LPR-u uziemiony przez folię. Miał transportować chorego do Olsztyna

Data dodania: 2019-02-05 14:03:02, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Śmigłowiec LPR-u uziemiony przez folię. Miał transportować chorego do Olsztyna
Ilustracja do tekstu

Podlegający pod olsztyński szpital śmigłowiec LPR-u od wczoraj jest uziemiony na jednej z posesji w miejscowości Grom w warmińsko-mazurskim. Chorego, który miał być transportowany do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie, zawiozła karetka pogotowia.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek. Śmigłowiec LPR-u z Olsztyna został wezwany na ratunek mężczyźnie, który stracił przytomność podczas odśnieżania posesji. Śmigłowiec bardzo szybko pojawił się w miejscowości Grom, jednak podczas lądowania w wirnik maszyny wkręciła się leżąca na posesji folia. Śmigłowiec został uziemiony. Chorego, z podejrzeniem udaru, do szpitala w Olsztynie przetransportowała karetka pogotowia.

Mężczyzna odzyskał przytomność, przechodzi badania w na oddziale neurologii WSS w Olsztynie.

Helikopter został zabezpieczony. W ciągu kilku najbliższych godzin powinien zostać naprawiony.

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

  • Olnq 2019-02-07 07:05:04
    A to ciekawe pod jaki Olsztyński szpital podlega śmigłowiec stacjonujacy w Olsztynie? Pewnie pod Malarkiewicza
    Odpowiedz Oceń: 0 1 Zgłoś treść
  • man 2019-02-05 16:19:27
    Z tej miejscowości do Olsztyna jest około 30 km. Karetka już na miejscu a oni czekają na helikopter???!!! Przecież to nie ma sensu!!! Wyobraźcie sobie coś takiego w bogatych Stanach. Nie do pomyślenia nawet. O ile to mogłoby skrócić transport? I ile to kosztuje? Bogaty kraj. Albo raczej bezrozumny. A najlepszy dowód jak bardzo było to potrzebne to fakt że pacjent po bezproduktywnym czekaniu na helikopter jednak pojechał karetką i jakoś nie było problemu, stan jak podają dobry.
    Odpowiedz Oceń: 7 9 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.