Śmiertelnie pobił 60-latka. Odpowie za zabójstwo

Data dodania: 2019-02-05 14:24:44, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Śmiertelnie pobił 60-latka. Odpowie za zabójstwo

Do sądu w Lidzbarku Warmińskim trafił wniosek o areszt dla 46-latka, który śmiertelnie pobił 60-latka. Jak ustalili śledczy, między mężczyznami miało dojść do kłótni o podłożu finansowym.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło na przełomie stycznia i lutego tego roku w jednym z mieszkań na terenie Ornety. Jak ustalili śledczy, pomiędzy podejrzanym 46-latkiem i 60-latkiem doszło do kłótni, prawdopodobnie o podłożu finansowym.

46-letni Artur M. dotkliwie pobił znajomego, powodując liczne obrażenia ciała w tym krwiaka podtwardówkowego, skutkującego zgonem.

W minioną sobotę, 2 lutego, Artur M. został zatrzymany, a w miniony poniedziałek, 4 lutego, prokurator przedstawił podejrzanemu zarzut zabójstwa. Artur M. nie przyznał się do winy.

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Lidzbarku Warmiński rozpozna wniosek prokuratora o tymczasowe aresztowanie. Mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Czarne chmury 2019-02-06 20:49:06
    A te dwie pijąc ki zamiast zrobić pierwsza pomoc to co robili razem z nim go biły zamiast udzielić pierwszej pomocy. Gdzie tu jest sprawiedliwość brały tak samo w tym udział i też powinny iść siedzieć a nie po ornecie chodzą. Żeby kurwy zdechł cała trójka a karma wraca
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.