Skontrolowali samochód. Mężczyźni przewozili narkotyki

Ostatnia aktualizacja 2017-05-19 12:03:53, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Skontrolowali samochód. Mężczyźni przewozili narkotyki

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Środki odurzające zostały znalezione w samochodzie i mieszkaniu podejrzanych. Łącznie policjanci zabezpieczyli 25 gramów nielegalnego suszu i 37 tabletek ekstazy.  

Wczoraj po południu policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym podróżowało trzech mężczyzn. Podczas legitymowania jeden z nich był bardzo zdenerwowany – jak się później okazało miał powód. W paczce po papierosach ukrywał susz roślinny. Funkcjonariusze zabezpieczyli susz i pojechali do miejsca zamieszkania podejrzanych osób. W trakcie przeszukania ich domu, w łazience, w słoiku policjanci znaleźli 25 zawiniątek nielegalnej rośliny oraz plastikowe pudełko wypełnione tabletkami. Testy narkotykowe jednoznacznie potwierdziły, że były to narkotyki - 25 gramów marihuany i 37 tabletek ekstazy.

Cała trójka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze