Skatepark na Ukielu areną eliminacji ogólnopolskich zawodów deskorolkowych [ZDJĘCIA]

Ostatnia aktualizacja 2017-06-17 16:39:45, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Skatepark na Ukielu areną eliminacji ogólnopolskich zawodów deskorolkowych [ZDJĘCIA]
Olsztyński przystanek eliminacji derkorolkowych mistrzostw Polski
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

O tym jak niezwykle trudna, a zarazem widowiskowa może być jazda na deskorolce mogli się dziś przekonać wszyscy chętni, którzy zawitali do skateparku w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel. W stolicy Warmii i Mazur odbył się bowiem 2. przystanek eliminacji deskorolkowych mistrzostw Polski.

- Przyjechaliśmy do Olsztyna aby zrobić niezwykłe zawody - mówi portalowi Olsztyn.com.pl Piotr Wiśniewski z Polish Skate Federation. - Nie tylko dobrą imprezę, ale również eliminacje mistrzostw Polski. Dziś mamy bowl. Jest to jedyna sekcja bowlowa podczas eliminacji w całej Polsce. Jest ogień, jest wielu zawodników i świetny klimat.

Na terenie skateparku przy ulicy Kapitańskiej w Olsztynie pojawili się dziś najlepsi zawodnicy z Polski, dla których deskorolka to nie tylko sport, ale i pasja. Zawodnicy drugiego przystanku eliminacji deskorolkowych mistrzostw Polski startowali w trzech kategoriach: Under 16, Girls i Open. Dla najlepszych przygotowano nagrody, a także trzy Dzikie Karty otwierające drogę do finału.

W olsztyńskiej imprezie wzięło udziało blisko 30 zawodników.

Deskorolka będzie debiutować jako nowa konkurencja na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 roku.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.